7 zalet zarabiania na programach partnerskich

7 zalet zarabiania na programach partnerskich

Progamy partnerskie to dość znany sposób na zarabianie pieniędzy przez internet. Niektórzy mogą negatywnie je kojarzyć z powodu firm, które działają własnie na zasadzie marketingu afiliacyjnego i wciskają ludziom naprawdę drogie suplementy diety wątpliwej jakości. Nie należy jednak oceniać tej metody marketingu przez pryzmat kilku firm. Fakty są takie, że marketing afiliacyjny pozwala naprawdę nieźle zarobić i sam go stosuję, zatem mogę przedstawić 7 zalet zarabiania w ten sposób:

1. Brak obsługi klienta

Polecisz jakiś produkt, a klient stwierdzi, że jednak go nie chce. Co teraz? Nic. To już nie Twój problem. 

Ludzie są naprawdę kapryśni. Niektórzy są wredni i chamscy, inni to cwaniacy, którzy zamawiają coś, by użyć tego raz, a potem odesłać. Jeszcze inni są po prostu… cóż, mało inteligentni. Opis produktu mówi „A B C”, a oni zamawiają to, bo myślą, że to  ” X Y Z” i potem mają pretensje. 

Oczywiście w programach partnerskich Ciebie one nie dotyczą. Problemy rozwiązuje firma, którą polecasz.

2. Pasywność

Zarabiasz pieniądze podczas snu, brania prysznica, jedzenia- czyli cały czas. To dochód pasywny. Jedziesz na wakacje kiedy chcesz, robisz co chcesz, a pieniądze zarabiają się… same. Piękne. Umożliwia Ci to otwarcie innego biznesu za zarobione pieniądze i zarabianie 2 x więcej, albo po prostu życie absolutnie wolne od zobowiązań.

3. Świat na wyciągnięcie ręki 

Internet to potęga i zarazem największy na świecie rynek.  Podczas prowadzenia zwykłego biznesu zwykle masz ograniczenia, bo na przykład ciężko jest dotrzeć z polskimi produktami do Niemiec czy Stanów. A marketing afiliacyjny dosłownie umożliwia Ci sprzedaż czegokolwiek komukolwiek.

4. Minimalne ryzyko

Nic nie stracisz, jak Ci się nie uda, oprócz czasu. To dlatego, że wybrany produkt nie jest wytwarzany za Twoje pieniądze.  Zrzuca to ciężar odpowiedzialności.  

5. Potencjał wysokiego dochodu 

Jeśli masz pracę, twoja pensja lub stawka godzinowa jest prawdopodobnie z góry ustalona. Jest niewiele rzeczy, poza pracą w nadgodzinach, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje dochody. No ale nie o to chodzi w życiu, żeby się zajeżdżać, nie? Jasne, można więcej pracować przez jakiś czas, by mieć na inwestycje, ale nie całe życie.

A z własnym biznesem partnerskim Twój potencjał dochodowy jest ograniczony tylko przez Twoje pragnienie, wysiłek i wyobraźnię. Im lepszy jesteś, tym więcej z tego masz. To daje motywację, by się rozwijać.

6. Wolność, wolność, wolność!

Ależ byłoby pięknie budzić się o której tylko godzinie chcesz, nie? No własnie- programy partnerskie zdecydowanie mogą Ci to zaoferować. Wolność finansowa to wolność w życiu.

7. Brak wkładu własnego

99,9% biznesów wymaga wkładu finansowego, aby zacząć. I to najczęściej niemałego. A co, jeśli nie masz kaski, bo wydałeś na wakacje w Bangladeszu czy innej Kambodżańskiej wiosce? Wtedy sięgasz po programy partnerskie i myk- średnia hawajska za zaoszczędzone w ten sposób finanse smakuje wspaniale.